5 viisi, kuidas suurendada kasumit

iin on 5 teed, kuidas alanud aastal kasumit kasvatada. Nende FC ekspertide blogis välja käidud ideede taga on Roberta Chinsky Matuson.

Vali üks idee välja ja mine sellega edasi
Kõigil meil kipub olema oma 20 ideed nn to-do nimekirjas, ja läheb kuid, et lõpuks välja selgitada, milline neist tähtsaim on. Vali parem välja üks idee ning panusta selle elluviimisele kogu energia, mõtlemata sel ajal teistele ideedele.

Vabane liigsetest kilodest
Vabane keskpärastest töötajaist, kelle vallandamise mõtted sa kaunil jõulueelsel ajal kõrvale tõrjusid. 2010 on trimmiajamise aasta. Vabane ebavajalikest inimestest ja töökohtadest – ja sa üllatud, kui kiirelt tippvorm taastub.

Suurenda suhtlust
Töötajate küsitlused näitavad, et juhtide tõttu kobavad nad sageli pimeduses. See ei maksa ju midagi, kui sa tegelikust olukorrast igale töötajale räägid. Tehnoloogia võimaldab viia juhi sõnumi iga töötajani: ütle neile, millises suunas firma läheb, millised on edušansid. Ära alahinda muidugi ka näost näkku kohtumisi.

Leia usaldusväärsed liitlased
Ei ole saladus, et ilma usaldusväärsete inimesteta, kellega oma mõtteid arutada, on elu tõeliselt stressav. Leia inimesed, kellega oma mõtteid ja kahtlusi arutada.

Ole juht, kellega teised kaasa tulevad
Vähesed firmad jõuavad nii kaugele nagu Google või Apple. Sest enamik neist liigub aeglaselt, katsetades iga sammu lõpmatuseni, ja tapab innovatsiooni enne, kui see millenigi jõuab.
Ole juht, kellega inimesed kaasa tulevad, et luua tooteid, millest teised on ainult unistanud, või ehitada bränd sama kuulsaks kui Coca-Cola.

Nii et aasta 2010 on suurepäraste võimaluste aasta.
Roberta Chinsky Matuson on personaliteenuste firma Human Resource Solutions’i president. Loe lähemalt:www.yourhrexperts.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s