Tahad luua persoonibrändi? Ole siis päriselt ka isiklik!

Kujuta ette, et oled 35aastane kolme lapse ema.

Korraga hakkab sulle (juhtugu see kus iganes) 25aastane töönarkarist investeerimispankur elu õpetama. Tal pole ei peret ega lapsi, aga see-eest töötab ta 80 tundi nädalas. Väga tõsiselt sa teda ei kuulaks, ega ju?

Nii et juhul, kui sa pead ise mingit sõnumit edastama, on väga oluline, millisena sinu publik sind tajub. Nagu ütlevad Fast Company blogis konsultandid JW Dicks ja Nick Nanton: kui tahad, et sinu jutt üldse kellelegi korda läheks, pead sa hoolitsema selle eest, et su sõnum haakuks sinu endaga.

See eeldab jällegi seda, et inimesed peavad teadma, kes sa tegelikult oled, enne kui neil üldse sinu vastu mingi huvi tekib. See aga omakorda tähendab, et sa pead rääkima iseendast hästi avameelselt, muuhulgas tooma välja ka oma veidrused. See võib esimesel hetkel isegi hirmutav tunduda.

Mõnes mõttes on see kahe teraga mõõk: mõnele inimesele sa ei meeldi ning ta eemaldub sinust. Kuid neile, kes sinuga samastuvad, meeldid sa tänu sellele veelgi rohkem. Mida rohkem inimesed sinust teavad, seda rohkem on neil võimalust leida ühisosa, põhjust sind uskuda ja armastada.

Tõeliselt isikliku persoonibrändi loomiseks on tööriistu hulgaliselt. Üks lihtne vahend on kindlasti Facebook, kus saad oma imagot kujundada isegi siis, kui sa ise ei kirjuta ühtegi rida. See, milliseid linke, tekste ja videosid sa üles riputad, näitab, kes sa tegelikult oled.

Lisaks muidugi näpuotsaga fotosid oma elust.

Nii et anna inimestele põhjust sinu vastu huvi tunda ja sind kuulata!

Allikas: Nick Nanton & JW Dicks; Personal Branding Tip: Put a Little PERSONALITY in It!

http://www.fastcompany.com/1687239/personal-branding-tip-put-a-little-personality-in-it

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s