GLS juhtimiskonverents – uus dimensioon juhtimisel

Julgen väita, et GLSi puhul on tegu juhtimiskonverentsiga, millel on parim hinna ja kvaliteedi suhe Eestis. Kõnelejateks on teiste seas Jim Collins, Jack Welch, Daniel Pink jpt.

“The Global Leadership Summit” ehk GLS juhtimiskonverents sai alguse 1990. aastate alguses Willow Creeki kirikukoguduses Chicago eeslinnas South Barringtonis. Koguduse juht Bill Hybels nägi, et paljud perspektiivikad organisatsioonid takerduvad oma arengus väheste juhtimisteadmiste ja kehva juhtimiskultuuri taha.

Nii hakkas tema eestvedamisel Willow Creeki kogudus igal aastal korraldama juhtimiskonverentse, kuhu kutsuti kõnelema silmapaistvaid juhte ja ärikonsultante. Alates 2005. aastast jõuab GLS videokonverentsina ka väljapoole Ameerikat. 2010. aastal toimub konverents 70 riigis enam kui 100 000 osalejaga.

GLSi eesmärgiks on innustada nii kristlike koguduste juhte kui ka MTÜ-de, sotsiaalsete ettevõtete ja äriettevõtete juhte ning meeskondi mõistma oma organisatsiooni potentsiaali ja seda ära kasutama.

2010. aasta konverentsi kõnelejate hulgas on mitmed tunnustatud ärijuhid, nagu General Electricsi kauaaegne juht Jack Welch, W. L Gore & Associatesi tegevjuht Terri Kelly ning hinnatud ärimõtlejad Jim Collins ja Daniel Pink. Edukat sotsiaalset ettevõtet TOMS Shoes esitleb selle asutaja Blake Mycoskie ning oma pikaaegset juhtimiskogemust jagab juhtimiskonverentsi ellukutsuja Bill Hybels.

Jim Collins keskendub oma ettekandes küsimusele, miks isegi suured ja tugevad ettevõtted kokku kukuvad. Püsimajäämise põhieelduseks peab ta truuks jäämist organisatsiooni põhiväärtustele. Ettevõtted, kes mõõdavad oma tulemust vaid rahas ja edus, on igal juhul kaotajad.

Selle aasta konverents keskendub just väärtustele ja nende olulisusele organisatsiooni arengus. Ettekanded pakuvad värskeid mõtteid ja praktilisi ideid igat tüüpi organisatsioonide meeskondadele. Muide, GLS on tänu teistsugusele rõhuasetusele ja tipptasemele saanud lemmikjuhtimiskoolituseks nii Ameerika Ühendriikides kui väljaspool seda.

Tahame GLS-meeskonnaga pakkuda värsket juhtimiselamust Eesti juhtidele!

Kohtumiseni GLS juhtimiskonverentsil!

Meelis Kibuspuu
GLS Eesti
juhatuse esimees

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s