Kas sinu ettevõte järgib võrdset kohtlemist? Nüüd on võimalik selles selgusele jõuda.

Sooline võrdõiguslikkus. Sooline tasakaal. Sooline diskrimineerimine. Palju sarnaseid mõisteid, mis iseloomustavad sama teema eri tahke, kuid mis leiavad kahjuks sageli vääriti käsitlemist ja seeläbi ka vääriti mõistmist. Ja ometi on see teema, mis puudutab meist igaühte ja Eesti ühiskonna üldist sidusust ning heaolu.

Võrdse kohtlemise teema on eriti oluline töökohtades, nii sinna pääsemisel kui karjääritee edasisel kujundamisel. Ning erinevalt levinud eksiarvamusest ei tähenda see sugugi ainult sama töö eest võrdse palga maksmist, vaid on palju mitmetahulisem. Nii võetakse organisatsioonide soolise tasakaalu hindamisel arvesse nelja põhikomponenti: värbamine ja edutamine, koolitusvõimalused, töö- ja eraelu ühitamine ning töö tasustamine.

Kuidas on olukord sinu ettevõttes? Mõtle selle peale.

Euroopa Sotsiaalfondi avatud taotlusvoorus saad taotleda rahastust organisatsiooni soolise võrdõiguslikkuse olukorra väljaselgitamiseks ning parendamiseks. Programmi raames saab teostada analüüsi, konsultatsiooni, koolitusi ja nõustamist ning viia ellu olukorra parendamiseks vajalikke tegevusi.

Ettevõtete projektidele on projekti raames eraldatud 2,8 miljonit Eesti krooni. Ühekordne toetus projektidele on vahemikus 50 000 kuni 1 000 000 Eesti krooni ning nõutav omafinantseering on 5% projekti abikõlbulikest kuludest.

Taotlusi saab esitada jooksvalt kuni eelarve vabade vahendite lõppemiseni, kuid mitte hiljem kui 30.06.2012.

Lisainformatsiooni Euroopa Sotsiaalfondi ja projekti kohta leiate veebilehelt: http://www.sm.ee/esf2007

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s