Õpi palju jaksad – laval 30 Eesti parimat juhtimiskoolitajat!

Vali vaid seda, mida himustad. Mis teema Sind kõige rohkem puudutab? Mis teadmisi Sa kõige olulisemaks pead? JUHTIMISKOOLITUS 2011 annab võimaluse panna kokku just Sulle sobivatest teemadest koosneva paketi.

Pärnu Konverentside poolt juba teist korda korraldatava konverentsipäeva  JUHTIMISKOOLITUS 2011 raames saad kuues erinevas saalis kuulda ja näha ühe päeva jooksul enam kui 30 parimat Eesti juhtimisvaldkonna koolitajat. See kõik on buffet-versioonis – vali mida tahad ja õpi palju jaksad.

Eesti parimad juhtimiskoolitajad esinevad juhtimis- ja organisatsiooni arendusteemaliste loengutega ning viivad läbi seminare. Koolitajad on ise valinud teemad, mis nende arvates on tänases ajas Eesti organisatsioonide jaoks kõige olulisemad.

Päeva lõpetab 2008. aasta Pärnu Juhtimiskonverentsil osalejate poolt parima hinnangu saanud Kanada tunnustatud koolitaja ja konsultant Denis Cauvier aruteluga teemal kuhu liigub juhtide arendamine.

JUHTIMISKOOLITUS 2011 ärgitab mõtlema, mis küsimustega Sa juhina tahad edasi tegeleda. See värskendab Su arusaamasid ning annab uusi ideid ja vaatenurki, aitab oma meeskonna jaoks prioriteete seada. Samuti lihtsustab see valikut, milliseid koolitajaid ettevõtte arendamiseks appi võtta.

JUHTIMISKOOLITUS 2011 toimub 16. veebruaril Radisson Blu Hotel Olümpias. Programmi kohta leiad täpsemat infot siit.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s