Mis teeb sind õnnelikuks ja edukaks?

Mis on see üks kõige tähtsam joon sinus, tänu millele võid õnnelik ja edukas olla ja mida saad ise endas arendada? Konsultant  Brian Tracy sõnul on selleks paindlikkus, nagu kinnitab Kansas City Menningeri instituudi uuring.

Praegune aeg, kus muutused pole mitte ainult pidevad, vaid üha kasvab ka muutuste tempo, ajab kohutavalt stressi inimesed, kes on jäigad ja ranged ning kellel on selge ettekujutus sellest, „kuidas asjad peavad käima“.

Paindlik ei olegi nii raske olla:

  • Ole avatud uutele ideedele ja infole. Nii sellisele infole, mis võib olla sulle kasulik, kui ka sellisele, mis võib su äri kahjustada.  Ole tähelepanelik, sest iga hea idee, mille sa üles nopid, võib tuua sulle varanduse või vastupidi – tõugata sind mängust välja, kui selle maha magad.
  • Võta äri kui mängu oma konkurendiga. Otsi viisi, kuidas hüpata kaugemale kui su konkurent ning pakkuda oma kaupa paremini, kiiremini ja odavamalt. Päris kindlasti teeb su konkurent pärast seda, kui oled selle sammu astunud, uue katse ning proovib sinust kaugemale hüpata. Sina võtad omakorda kasutusele mõne hea uuenduse ja hüppad temast kaugemale. See on mäng, millel pole lõppu.

 

One response to “Mis teeb sind õnnelikuks ja edukaks?

  1. Pingback: Tweets that mention Mis teeb sind õnnelikuks ja edukaks? | Director -- Topsy.com

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s