How to become efficient and effective at the same time?

Kõik juhid, kes on huvitatud efektiivsest ja mõjusast juhtimisest on oodatud juhtimiskonverentsile “How to become efficient and effective at the same time?“ 19.–20.mail 2011 TTÜ majandusteaduskonnas. Soodusregistreerimine kuni 18. veebruarini.

Olete oodatud osalema juhtimiskonverentsil “How to become efficient and effective at the same time” 19.–20.mail 2011 Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas.

Tegemist on BMDA (Baltic Management Development Association) IX aastakonverentsiga, mis toimub tänavu Eestis ja mida korraldatakse koostöös Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnaga http://www.majandus.ttu.ee

Aastakonverentsi peakõnelejateks on tuntud ettevõtete, nagu  Skype (Eesti), Swedbank (Rootsi), Det Norske Veritas (Norra) ja teiste korporatsioonide tippjuhtkonna ja akadeemiliste ringkondade väljapaistvad esindajad.

Konverentsi raames külastatakse Eestis tegutsevaid kohalikke ja rahvusvahelisi ettevõtteid: Ericssoni, Skanskat, Nordeat, Tallinki, Tschudi shippingut ja FelixPõltsamaad. Ettevõtete esindajad tutvustavad juhtumis- ja äritegevust ning jagavad oma kogemust tõhususe ja tulemuslikkuse ühendamisest äris.

Lisainfot ja registreerumine  www.bmda.net või  www.majandus.ttu.ee

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s