Aeg on IT-asjades kord majja lüüa

See, kui hästi või halvasti me ettevõtte jaoks olulist infot kogume, analüüsime ja kasutame, võib juba lähiaastatel osutuda saatuslikuks, hoiatab Fred Krieger. Juhid peavad aru saama, et ettevõtte tulevikku ei saa jätta konsultantide ja patsiga poiste hooleks, omamata ise aimugi tehnoloogiliste võimaluste tegelikust potentsiaalist.

On aeg võtta ettevõtte IT strateegia enda kontrolli alla.

Viimaste aastakümnete jooksul pole ükski tegur mõjutanud ettevõtete toimimist nii drastiliselt kui infotehnoloogia areng. Miski muu ei ole kunagi nii lühikese aja jooksul tõstnud efektiivsust sellises mahus ning pööranud pea peale terveid turge ja traditsioonilisi ärimudeleid.

Selleks, et mitte ajaloo hammasrataste vahele jääda, peame endalt järjest sagedamini küsima: Millised protsessid saaksime IT abil elimineerida või automatiseerida? Kuidas võiksime IT võimalusi paremini kasutada juhtimises, müügis ja turunduses? Kas sina oled need küsimused juba endale esitanud?

Fred Krieger on Next äritarkvara tootejuht

 

2 responses to “Aeg on IT-asjades kord majja lüüa

  1. kasutasime kunagi seda Villu Parverdi tehtud next.ee lahendust. ei olnud tore. ilmselt on siia maani sama jama…

  2. Next kasvanud Parvetist ju lahku … hetkel kasutame, on eeloleja oletusele vastupidiselt meie tööprotsesse kiirendav tarkvara.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s