Algas registreerimine Euroopa Design Management auhinnale 2011! Vahendab Piret Potisepp innovatsioonikeskusest InnoEurope.

Euroopa Design Management auhinna konkurss on Euroopas ainulaadne, midagi samasugust nagu Oskarite jagamine USAs). See on ellu kutsutud selleks, et esile tõsta strateegia ja juhtimise osatähtsust disaini edukal ellurakendamisel.

Auhind asutati 2007. aastal ja konkursil on osalenud Disainerite Liidu vahendusel ka Eesti ettevõtted. 2007. aastal naasidki Essenist selle auhinnaga Thulema ja Aquator. Viimase kahe aasta jooksul on auhinnale kandideerijad olnud progressiivsed firmad üle Euroopa, kes on silma jäänud innovaatiliste ja julgete ärimudelite poolest.

Seekordse Euroopa Design Management auhinnagala ja nominentide näituse korraldamise au saab osaks Tallinna linnale, organiseerijaks Eesti Disainerite Liit koostöös DME konsortsiumi ja Euroopa Disainikeskusega (Holland).

Auhinnagala toimub KUMUS 23.septembril.

‘‘Viimaste aastate jooksul on Eesti ettevõtete huvi disaini juhtimise vastu kasvanud, aina sagedamini kohtab firmasid, kes kas teadlikult või intuitiivselt juhivad firmat aina kõrgema lisandväärtuse poole ja rakendavad toodete ja teenuste arendamisel strateegilist disaini. Teadlikkuse tõusu põhjuseks on kindlasti ka disaini juhtimise seminarid, konverentsid, kursused ning loodetavasti ka 2008. aastal Eesti Disaini Auhinna Bruno juurde loodud design management kategooria. Loodame väga, et kõrvuti Euroopa eesrindlike firmadega näeme auhinna nominentide ja võitjate seas sel aastal Tallinnas ka rohkelt tublisid Eesti firmasid,‘‘ ütleb Ilona Gurjanova, Eesti Disainerite Liidu esinaine.

Kandideerima on oodatud kõik Eesti firmad ja organisatsioonid, kus disain on lõimitud ettevõtte strateegiasse, juhtimisse ning protsessidesse, et saavutada ärilist edu või ellu viia oma eesmärke. Kandideerida võivad ka juba eelnevalt kandideerinud ettevõtted.

Kandideerimiseks on vajalik täita küsimustik ja esitada plakat hiljemalt 24. juuniks 2011.

Vt täpsemalt www.designmanagementeurope.com.

Lisainfo: Ilona Gurjanova, Eesti Disainerite Liit +372 555 73 687

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s