Kaido Kubri: küsi endalt, mida sa tegelikult tahad

Olen viimasel ajal tähele pannud, et inimesed püüavad üha rohkem iseennast leida. Kõiksugu eduteooriaid ja edulugusid järgides on väga kerge jõuda välja selleni, et püüad olla keegi, kes sa sisimas ei ole, ning püüad müüa seda, mille väärtusse sa tegelikult ei usu.

Minu töö seisneb üha sagedamini selles, et aitan inimestel iseendalt küsida, kuidas nemad võiksid maailma paremaks muuta ning mida neil on maailmale anda. Tõepoolest, tähtis on mitte käituda nõnda, nagu kõik ümberringi käituvad. Tähtis on mõista, kes sa oled ja mida sa tegelikult tahad. Tähtis on leida vastus iseenda seest.

Enda sisemise hääle kuulamine aitab lahendada ka kõige ületamatuna näivaid probleeme ning toob igasse päeva juurde elurõõmu ja naudingut.

Kaido Kubri on koolitaja, kes omandas oma praktilised teadmised Southwesterni firmas Ameerikas, müües seitse suve ukselt uksele raamatuid. Praegu teeb ta müügi- ja DISC-koolitusi, õpetades inimesi paremini mõistma iseennast ja ka teisi.

2 responses to “Kaido Kubri: küsi endalt, mida sa tegelikult tahad

  1. Kaido Kubri, küsi endalt, mida sa tegelikult tahad.
    Milles näib olevat “probleem”?

  2. Vastus netikommentaatorile WEVPC.
    “Probleemid” näivad olevat tavaliselt kas reaalsed või väljamõeldud. Minu enda isiklik kogemus on, et enamus probleeme on väljamõeldud, aga sellegipoolest tajutavad väga reaalsetena :).
    Millest selline küsimus?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s