Osale innovatsiooniideede konkursil IF… Tallinn

19. aprillil kuulutab Eesti Disainerite Liit koostöös kuue Euroopa linnaga välja IF…Tallinn innovatsiooniideede konkursi. IF… Tallinn sisu on innovatsioon ja disain. Eesmärk on innovatiivsus disaini kaudu nähtavaks teha ning võimaldada loovatel ja leidlikel inimestel oma ideid avalikkusele tutvustada. Märksõnad on: uuenduslikkus, eristumine, kasutajakesksus, mobiilsus, sotsiaalne kaasatus, keskkonnasäästlikkus.

Euroopa Innovatsioonifestival IF…on rahvusvaheline projekt, milles osaleb kuus Euroopa linna: Barcelona, Milano, Kortrijk, Lissaboni, Vilnius, Tallinn. Iga linn vastutab festivali läbiviimise eest oma regioonis. Esimene IF…festival toimus 2009. aastal Barcelonas, 7.–14. mail 2011 viiakse festival läbi Vilniuses.

Tallinnas toimub innovatsioonifestival IF… 16.–25. septembril 2011 koostöös Disainiööga. Iga festival korraldab innovatsiooniideede konkursi. Tänaseks on neli konkurssi juba toimunud – auhinnaks on Barcelona, Milano, Kortrijki ja Lissaboni parimate innovatsiooniideede autoritele tasuta sõit Tallinna innovatsioonifestivalile ning osavõtt kuue linna finalistide konkursist, kus võistlevad kuue regiooni ideed. Tallinn IF… konkursi 3–5 võitjatööd osalevad rahvusvahelisel IF…finalistide konkursil ning nominentide töid eksponeeritakse Eesti Disaini Majas ja valikuliselt Eesti disaini- ja innovatsiooniajaloo näitusel Uutmoodi.

IF…Tallinn konkursitööde esitamise tähtaeg on 30. mai 2011. Konkursi lõplikud võitjad kuulutatakse välja 22. septembril 2011 Tallinna Innovatsioonifestivalil IF… Peaauhinnaks on iPad.

Konkurssi läbiviimist toetab Tallinna linna ettevõtlusamet. Innovatsioonifestival IF… ja Disainiöö on Kultuuripealinn Tallinn 2011 ametlikus programmis.
Konkursi tingimused: http://www.edl.ee/if-konkursitingimused

Registreeru: http://www.edl.ee/konkursid#5

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s