Kõiki ettevõtjaid oodatakse osalema konkurssidel

Kõik Eesti ettevõtjad on oodatud osalema tänavustel ettevõtluskonkurssidel – EAS-i konkursil Ettevõtluse Auhind 2011 ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu koostatavas pingereas Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2011. Osalemissoovist teatamiseks ja oma andmete edastamiseks veebilehel www.konkurents.ee on ettevõtetel aega 30. juunini.

ETTEVÕTLUSE AUHIND 2011 ja
EESTI ETTEVÕTETE KONKURENTSIVÕIME EDETABEL 2011

►„Ettevõtluse Auhind 2011” all antakse välja seitse auhinda: Eksportöör 2011, Välisinvestor 2011, Innovaator 2011, Turismi Uuendaja 2011, Aasta Areneja 2011, Disaini Rakendaja 2011 ning peaauhind Ettevõtluse Auhind 2011.

►„Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2011“ raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus, selgitatakse välja konkurentsivõimelisim väike- ja keskettevõte. Koostatakse edetabelid tegevusvaldkonniti kuni 12 kategoorias.

Konkursid on kõrgeimaks tunnustuseks ettevõtetele riigi ja ettevõtlusorganisatsioonide poolt.

Konkursside laiemaks eesmärgiks on kaasa aidata ettevõtluse edenemisele, Eesti ettevõtete konkurentsivõime kasvule ning koos sellega majanduse kiiremale arengule. Ühtlasi pakuvad konkursid ettevõttele hea võimaluse oma tuntuse suurendamiseks.

Miks on konkurssidel osalemine Teie ettevõttele kasulik?

  • Parimad pälvivad riigi ja ettevõtlusorganisatsioonide tunnustuse, millega kaasneb kajastus Eesti meedias.
  • Konkursside tulemusi kajastavat trükist „Eesti parimad ettevõtted 2011” (eesti ja inglise keeles, tiraažid vastavalt 10 000 ja 3000) levitavad nii EAS kui ka Eesti Kaubandus-Tööstuskoda järgneva aasta jooksul paljudel kodumaistel ning rahvusvahelistel üritustel. Trükis ilmub septembris 2011.
  • Konkursside kõigi kategooriate 15 parimat saavad kutse pidulikule auhinnagalale 14. septembril Estonia kontserdisaalis.
  • Annab ettevõttele võimaluse end sektorisiseselt konkurentidega võrrelda.
  • Konkursside nominendid ja võitjad saavad õiguse kasutada vastavasisulist märgist oma kodulehel ja materjalides.
  • Konkursid ja parimate edulood on aastaringselt kajastatud konkurentsiportaalis www.konkurents.ee
  • Ettevõtluse Auhind kategooriate võitjate tippjuhid kutsutakse osalema kõrgetasemelises rahvusvahelisel konverentsil „World Business Forum New York 2011“. Ettevõtluse Auhind 2011 peavõitja kutsutakse osalema järgmise aasta konkursi žüriis.

Täitke ankeet ning tutvuge konkursside eelmiste aastate tulemustega portaalis www.konkurents.ee.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s