Juba 31.augustil selgub õnnelik võitja

Kõigi vahel, kes tellivad ajakirja Psühholoogia Sinule enne 31. augustit, loositakse välja eneseavastamise reis müstilisele Bali saarele. 
Ajakiri Psühholoogia Sinule on ajakiri inimesele, kes tahab olla õnnelik.

Üha enam tegelevad paljud meist eneseleidmise ja -arendamisega. Ikka selleks, et olla rahul iseendaga, oma suhete ja tööga.
Ajakiri kirjutab suhetest lähedastega ja iseendaga, eneseleidmisest- ja arendamisest, üheskoos ja üksi elamisest. Nõu annavad tuntud ja tunnustatud psühholoogid, lisaks õnnelike päevade ja kirglike toitude retseptid.
Psühholoogia puudutab meist igaüht ja algteadmised sellest aitavadki meil käituda-suhtuda-mõelda nii, et meie elu oleks õnnelikum.

Ajakirja peatoimetaja on Ulvi Tüllinen. „Ajakiri ei lahenda kellegi eest tema probleeme, kuid toob välja eesti inimeste ehedad lood ja kogemused, millest õppida,“ kinnitab ta. „Ajakirjaga teevad koostööd mitmed tuntud psühholoogid, oma ala spetsialistid, kes teavad, millest nad räägivad. Nii et lugeja võib kindel olla, et siinsed nõuanded-soovitused on pädevad ja neid tasub järgida,“ ütleb Ulvi Tüllinen.

Psühholoogia Sinule ilmub iga kuu.
Vaata lähemalt: http://www.psyhholoogiasinule.ee

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s