Disainiöö ajal sõidutab disainihuvilisi eribuss

Laupäeval, 24. septembril võid Disainiöö ja Euroopa Innovatsioonifestival IF…  üritustest osa saada Tallinn 2011 eribussi kasutades. Festival kuulub Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 programmi.

Hommikul kell 10.00 väljub eribuss Rotermanni kvartalist Elevaatori kõrvalt parkimisplatsilt ning saabub 10.15 Telliskivi Loomelinnakusse. Koostöös Kirbuturu meeskonnaga on sel laupäeval huvilistel võimalik Telliskivi Kirbuturult otsa ka Eesti disaineritele kuuluvaid esemeid.
Buss väljub Telliskivi Loomelinnakust kell 11.30 ning järgmine peatuspaik on Eesti Disaini Maja galerii. Kuna aeg on keha kinnituseks kohane, siis pakub samas majas asuv kohvik Klaus välja spetsiaalse lõuna.
Eesti Disaini Maja juurest võtab eribuss kell 13.00 suuna KUMUsse, kus on Euroopa disainijuhtimise auhinna finalistide näitus. Eribuss stardib KUMU juurest kell 14.15 ning viib osalejad tagasi Disainiöö südamesse Rotermanni keskuses, kus saab uudistada mitmeid näitusi ning võtta kell 19.00 osa disainioksjonist.

teiste maade disainisaavutusi,’’ selgitab festivali tausta ürituse peakorraldaja Ilona Gurjanova.

Kes veel ei tea: 16.–25. septembril on Tallinn uuendusmeelsete disainihuviliste päralt – toimub Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 progrmmi kuuluv Euroopa Innovatsioonifestival IF… ja Disainiöö.  Kuuenda disainifestivali programm on Euroopa kultuuripealinnale kohaselt mahukas. Programmi kuulub kokku enam kui 45 üritust.  Festivali süda asub Rotermanni kvartalis, kuid kaasatud on kõik suuremad muuseumid ja galeriid.

Festivali programmi kuuluvad mitmed konverentsid, töötoad, disainioksjon, Pecha Kucha, moeetendused jpm. Festivali üks keskne koht on Kalasadamas asuv Eesti Disaini Maja, kus saab näha ja osta uuemat eesti disaini.

Vt täpsemalt www.disainioo.ee ja www.innovationfestival.ee

 

Lisainfo: Ilona Gurjanova, Eesti Disainerite Liit +37255573687

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s