Novembri alguses kogunevad Tallinnas maailmakuulsad maastikuarhitektuuri spetsialistid

2.–4. novembril toimub Tallinnas esmakordselt rahvusvaheline maastikuarhitektuuri kongress „Mind the Gap. Landscapes for a New Era“.  See paneb alguse Euroopa iga-aastastele kongresside sarjale. Esinema saabuvad maailmakuulsad oma ala tipptegijad. Kongressi korraldab Eesti Maastikuarhitektide Liit.

Peaesinejateks on Jan Gehl Taanist, Mary Bowman USAst ja Elias Torres Hispaaniast. Kokku esineb Tallinnas toimuval rahvusvahelisel kongressil enam kui 70 oma ala tuntud  ja tunnustatud spetsialisti üle maailma.

Juttu tuleb kitsaskohtadest linnastruktuuris ning elu- ja elamiskvaliteedist, samuti otsitakse võimalikke lahendusi,selgitab Bruno Marques, konverentsi peakorraldaja Eesti Maastikuarhitektide Liidust.

„Mind the Gap. Landscapes for a New Era“ eesmärgiks on jagada kogemusi, kuidas tagada inimeste elu kvaliteeti stiihiliselt arenevates linnades. Kongressile on oodatud osalema maastikuarhitektid ja teised linnaga tegelevate erialade spetsialistid, nagu arhitektid, sotsioloogid, urbanistid Euroopast ning kaugemalt.

Täpsem infohttp://www.efla2011.com/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s