Kes juhib meid aastal 2020?

Kujuta ette aastat 2020. Kes on see seltskond, kes meie ärimaailma juhib ja milliseks muutub meie töö?

Üks põlvkond, n-ö reset-generatsioon on peale tulemas. Nad on praegu 19–25aastased. Ja usu, nad pole üldse sellised, nagu pealtnäha paistab.

Nad on täis enesekindlust ja väge, ja neid ei motiveeri tegutsema ei kallis auto ega Dolce & Gabbana silt pükstel. Neid huvitab vabadus liikuda ühest kohast teise, mõnus elustiil ja korralik haridus.

Millised need noored inimesed õigupoolest on, mida nad tahavad ja milliseks kujuneb sellega seoses meie töö aastaks 2020, kirjutavad Indrek Soom ja Karin Patune. Pluss neli trendi, mis meid töö osas 10 aasta pärast ees ootab ja mida eirata ei saa.

Loe ajakirja Director novembrinumbrist ja ole valmis!

One response to “Kes juhib meid aastal 2020?

  1. Mastaapne uuring – eeldatavasti metoodiliselt korrektne, kuid minu jaoks küsitavad järeldused. Igapäevaselt märgitud eas noortega töötades märkan pigem soovitakse olla kodukinos vaatajana kui stuudios tegijana. “Sünnipärane digitaalsus” piirdub enamasti sõpradega suhtlemises, sest sisuline enese arendamine isiklike eesmärkide saavutamiseks on tõsine töö või “oravaratas”. Digiallkiri, googledocs, skype mobile ja paindlikud töövormid tekitavad väga üllatavaid vastasseise. Mobiilne internet on liiga kallis, laupäevahommik kehv aeg tööks jne. Loodetavasti saab uuringutes järeldatu kiiremini eluks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s