Juhtimiskoolituspäev KOOLITUSTREFF 2012 soodushinnaga registreerimine lõppes eile. Dirri lugejatele aga kehtib soodushind 23. Detsembrini!

Mis teema Sind kõige rohkem puudutab? Mis teadmisi Sa kõige olulisemaks pead? Juhtimiskoolituse päev, uue nimega KOOLITUSTREFF 2012, annab võimaluse panna kokku just Sulle sobivatest teemadest koosneva paketi.

Mis on Koolitustreff?

• Kiire ülevaade ja kõige suurem valik Eesti juhtimiskoolitajatest.
Üle 40 loengu ja koolitaja, nii vanad kalad kui uued tegijad
• Teemadering organisatsiooni edendamisest isiksuse arendamiseni.

Pärnu Konverentside poolt juba kolmandat korda korraldatava KOOLITUSTREFF 2012 (seesama hea JUHTIMISKOOLITUS uues kuues) raames saab kuues saalis kuulda ja näha ühe päeva jooksul enam kui 30 parimat Eesti juhtimisvaldkonna koolitajat. See kõik on buffet-versioonis – vali, mida tahad, ja õpi palju jaksad.

Eesti parimad juhtimiskoolitajad esinevad juhtimis- ja organisatsiooni arendusteemaliste loengutega ning viivad läbi seminare. Koolitajad on ise valinud teemad, mis nende arvates on praegu Eesti organisatsioonide jaoks kõige olulisemad.

KOOLITUSTREFF 2012 ärgitab mõtlema, mis küsimustega Sa juhina tahad edasi tegeleda. See värskendab Su arusaamasid, annab uusi ideid ja vaatenurki ning aitab Sul oma meeskonna jaoks prioriteete seada. Samuti lihtsustab see valikut, milliseid koolitajaid ettevõtte arendamiseks appi võtta.

KOOLITUSTREFF 2012 toimub 14. veebruaril Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses. Programmi kohta leiad täpsemat infot siit. Registreerumisel lisa soodustuse saamiseks märksõna „Dirr“.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s