Kontaktid

Director Meedia OÜ
Endla 90-1
Tallinn 10614
Tel. 625 1859
Fax. 625 18 76
info@directormeedia.ee

Vastutav väljaandja, DIRECTORI peatoimetaja
Taivo Paju
Tel. 625 0959
taivo.paju@directormeedia.ee

Tegevtoimetaja
Karin Kastehein
Tel. 625 0959
karin.kastehein@directormeedia.ee

Kujundaja
Margus Tammik
Tel. 625 0940
margus.tammik@directormeedia.ee

Ärijuht
Kristel Treier
Tel. 687 9102
Mob. 56 50 5592
kristel.treier@directormeedia.ee

Levijuht
Diana Voosalu
Tel. 625 1859
diana.voosalu@directormeedia.ee

Müügijuht
Henry Auväärt
Tel. 625 1891
henry.auvaart@directormeedia.ee

Müügijuht
Rando Mäeots
Tel. 687 9101
rando.maeots@directormeedia.ee

Inseneeria peatoimetaja
Mati Feldmann
Tel. 625 0940
Mob. 50 50 014
mati.feldmann@directormeedia.ee

Psühholoogis Sinule peatoimetaja
Ulvi Tüllinen
Tel. 625 0940
Mob. 56 831 313
ulvi.tullinen@directormeedia.ee

Reklaamimüügi projektijuht
Keili Parve
Tel. 685 8228
keili.parve@directormeedia.ee

Psühholoogia Sinule kujundaja
Eva Unt
Tel. 625 0940
eva.unt@directormeedia.ee

Meedia ja marketingi osakonna juhataja
Kadri kaljumets
Mob. 56 277 744

 

 


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s