Üheksa viga, mida naisjuht tööl teeb

Üheksa viga, mida naisjuht tööl teeb

Kas naisjuht peaks nüüdsest käituma nagu mees?

Kui naisjuht teeb vea, siis ühiskond siunab teda meedia vahendusel halastamatult. Meesjuhi või -poliitiku eksimusi loetakse aga pigem mängu iluks, väikesteks apsakateks. Kui näiteks Jaak Aaviksoo asemel oleks olnud naisminister, oleks Võidusamba läbikukkumise teemat saatnud sellised kommentaarid nagu „Naise ja tehnika!“, Aaviksoo maine aga eriti kannatada ei saanudki.

Meedia suhtumine näitab, et naine on justkui välja astunud oma tavapärastest tegutsemispiiridest, kui ta juhina tegutsema asub. Ja just avalik nahutamine on üks põhjusi, miks naised eelistavad tööelus mängida väiksemate panustega ja mitte tippu pürgida.

See on väline põhjus. Aga on ka naisest endast lähtuvaid põhjuseid.

Nimelt kutsuvad naised ise oma käitumisega sageli esile selle, et neid tippjuhi ametist kõrvale tõrjutakse.

Üheksast veast, mida naisjuht tööl teeb, kirjutab pikemalt aprilli Directoris Barbi PilvreLeia poest või vaata juubelipakkumist!

6 responses to “Üheksa viga, mida naisjuht tööl teeb

 1. Mitte ükski naine (nasisminister) ei oleks sellist lollust nagu see ristisamba püstitamine üldse lasknud sündida. Selles mõttes täiesti vale lähenemine.

 2. To naine:

  Teil on väga ühekülgne vaade naiste suhtes. Kas tohib jätkata teemal, mitte ükski naine:

  Mitte ükski naine ei peta oma kaaslast. Mitte ükski naine ei soorita kuritegu. Mitte ükski naine ei varasta. Mitte ükski naine ei jäta oma lapsi hooletusse. Mitte ükski naine ei tee kunagi ühtegi viga. Mitte ükski naine ei hooli alkoholist. Mitte ükski naine ei taha köögis süüa valmistada. Mitte ükski naine ei valeta. Mitte ükski naine ei tee aborti. Mitte ükski naine ei ole ebaõiglane. Mitte ükski naine ei eksi. Mitte ükski naine ei riku liikluseeskirju. Mitte ükski naine ei lase valmistada kunagi ühtegi ausammast. Mitte ükski naine ei maksa kunagi ise oma arveid.

  Nimekirja võiks pikendada. Küll need naised on ikka ette arvatavad. Mitte ükski naine pole ju individuaalne, ainulaadne ja kordumatu, vaid kõik on ju ühe stambiga löödud kuskil naistevabrikus ja nad on kõik üdini samasugused. Kas ma sain su väitest õigesti aru? Või on siiski pisitillukene võimalus, et naised on indiviidid ja erinevad ja ainulaadsed ja kordumatud ja nad otsustavad ise, mitte sina siin kommentaariumis ei otsusta nende üle? Hmm… las ma mõtlen. Ükski naine ju ei eksi, järelikult mina kui mees eksin ja sinul on õigus, et naised on kõik samasugused, käituvad samamoodi ja riietuvad samamoodi ja mõtlevad samamoodi ja ajavad leidisheiviga oma ülahuulelt karvakesi nagu sinakene. (Haaa haaa haaa)

 3. täiesti nõus .Naised ,Tuleb ollagi nõudlik ja aus kõikide suhtes ja kui meesalluv on luuser ,ta lahti lasta põhjendusega ,ebausaldusväärne.
  Aga enne koguge komprat mmitu korda tuli lõhnadega tööle,mitut armukest peab,kas on päri sabielus või vabaabielus/Tähendab ,oma tegude eest ei taha vastutust kanda/ ..,Kas räägib palju blondianekdoote?jne Ärrge jätkuvalt tehke talle erandeid ja tema eest tööd ära.
  Rohkem infi ei anna tasuta Edasi iga sõna 1-100 eurot.Raha kanda fondi,mis maksab luuserite eest alimente alandlikele naistele.

 4. To: Reet
  Meesmoderaatoreid Directoril hetkel pole. Kommentaarid ilmuvad viitega, sest läbivad eelkontrolli ja seejärel teeme nad avalikuks.

 5. 2 esimest kommentaari näitavadki selgelt ära põhjuse, miks naised eelistavad tahaplaanile hoida: tasub vaid piiksatada ja oled otsemaid pihuks ja põrmuks tehtud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s